Evlilik ile Aşkınıza ölümsüzlük katmak için son dönemeçtesiniz. Düğününüz ile de birlikteliğinizi kutlayacaksınız. Her şeyin mükemmel olmasını istemenizden daha doğru ne olur?

O zaman büyük günlerin ilk kuralı nedir? Planlama.

Düğün planlaması ise opsiyonel bir seçim değil, zorunluluktur.

Ama siz ayrıca bir de evleniyorsunuz. İlk işiniz bu düğünden keyif almak, işiniz düğün organizatörlüğü değil.    

Düğün gününe kadar zaten ve mecburen gelinlikten, remzi amcaların davetiyesine kadar bir çok önemli önemsiz detayı planlamış olacaksınız. Keza eşiniz için de bu planları yapacaksınız. Ayrıca tüm aile bireyleriniz için de ayrıca planlar yapacaksınız. Ve büyük final gününü de yardımsız planlamak gerçekten doğru mu?

Düğün gününüz için düğününüzden en az birkaç hafta hatta ay öncesinden işini bilen yaratıcı bir organizasyon firması ile anlaşın. Düğün yerinden, süslenmesine, kameramanından orkestrasına kadar tüm organizasyonu işinin ehli kişilere emanet edin. Bu öneriyi çok yönlendirici buluyorsanız herhangi bir düğün hazırlıkları sitesinden düğün günü yapılacaklar listelerini okuyabilirsiniz. Zaten düğün günü için kişisel ilgilenmeniz gerekecek binlerce konu içinde masalara konan yanlış bir çiçek bile sinirleriniz için son test olabilir.

Çok sabırlı olsanız da düğün gününü mutlu olarak hatırlamak istemez misiniz? Yoksa sizden önce evlenenlerden düğün günü ile duyduğunuz “o koşturma içinde ne olduğunu anlamadık, çok yorulduk” cümlesini sizde mi kullanacaksınız?

Yardım almak her zaman en iyi yöntemdir. Üstelik siz tek başınıza zaruri olan konuları çözmeye odaklanırken, 3A gibi yaratıcı organizasyon firmaları düğününüzü daha iyi nasıl yapabiliriz konuları ile ilgilenirler.

İleride mutlu ve gülümseyerek hatırlayacağınız muhteşem düğününüz için sizleri de 3A Organizasyon ile çalışmaya davet ediyoruz.